Pytania i odpowiedzi

Gdzie jest Dom Parafialny w Babicach?
Dom Parafialny mieści się przy ul. Szkolnej 26 w Babicach gm. Nędza. Jest to ostatni dom po lewej stronie. Przedostatni dom ma numer 24 i mieści się tam probostwo parafii pw. św. Anny w Babicach.
Gdzie można się zapisać na wydarzenie?

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, nie prowadzimy zapisów. Jedynie przychodząc do Domu Parafialnego poprosimy Cię o pisemne zaakceptowanie zasad panujących w ośrodku. Zachęcamy do zapisania się na wydarzenie na Facebooku (profil DDM Gliwice), ale nie jest to w żaden sposób wiążące. Służy nam jedynie do oszacowania liczby uczestników w Babicach.

Jaki jest koszt uczestnictwa w wydarzeniu?

Realizacja idei Ekstremalnie Nocnego Weekendu wymaga pewnych kosztów finansowych, jednak nie chcemy, aby decydowały one o Twoim udziale w tym wydarzeniu. Dlatego ofiara jest dobrowolna – wspomóż nas, jeśli możesz.

Czy trzeba wziąć jedzenie na pobyt w Babicach?

Nie, nie trzeba. Na miejscu w sobotę rano zapewniamy poczęstunek dla osób, które zdecydują się na Nocną Drogę Krzyżową. Około 15.00 planujemy obiad a wieczorem pieczenie kiełbasek na ognisku. W niedzielę rano będzie wspólne śniadanie.

Gdzie będę spać w nocy z soboty na niedzielę?

W Babicach nocleg będzie w Domu Parafialnym na salach wieloosobowych z łóżkami piętrowymi. Jeśli liczba uczestników będzie duża, może się okazać, że trzeba będzie spać na podłodze. Dlatego weź ze sobą śpiwór i karimatę.

Jak dostanę się z powrotem do Gliwic?

W niedzielę z Babic do Gliwic kursuje tylko jeden PKS o godz. 17:07. Jeśli dostaniemy informacje od uczestników o potrzebie zorganizowania powrotu, przygotujemy alternatywne rozwiązanie. Daj nam tylko znać odpowiednio wcześnie.